Otázky a odpovede

TEST

Odkiaľ je GenderMaker?

GenderMaker je americký patent. V USA je registrovaný na "The United States Patent and Trademark Office" pod registračným číslom 85117725. Vyrába sa v Spojených štátoch Amerických. Na Slovensku a v Čechách ho distribuje spoločnosť Life Group s.r.o.

Ako GenderMaker funguje?

Ak chcete vykonať predbežný test pohlavia, a ste tehotná aspoň 6 týždňov, pripravte si prosím, vzorku prvého ranného moču do čistej nádobky a nechajte 2 - 3 minúty vychladnúť na izbovú teplotu. Kvapátkom priloženým v balení naberte také množstvo moču, aké sa dá na jedno stlačenie, z pripravenej nádobky. Vyprázdnite kvapátko do otvoru na Vašom Gender Makeri. Okamžite začne prebiehať chemická reakcia a kontrolné okienko Vám do 15 sekúnd ukáže výsledok testu. Kontrolné okienko testera Gender Maker zmení farbu po chemickej reakcii buď na ružovú (dievčatko) alebo modrú (chlapček). Farba sa môže líšiť od predlohy dôsledkom rôznych zložiek v moči, porovnajte čomu sa čo najviac podobá Váš výsledok, s farebným vzorkovníkom pribaleným k Testeru. Pozrite si inštruktážne video, ako Gendermaker test pohlavia funguje.

Na akom princípe GenderMaker pracuje?

Po pridaní vzorky moču sa rozpustia a zmiešajú s ním chemické zložky v testeri, čím nastane chemická reakcia. Jej výsledkom je rozpustenie farbiva ktoré zafarbí podložku v kontrolnom okienku na farbu, zodpovedajúcu špecifickej zložke moču, ktorá je iná v prípade chlapčeka a iná v prípade dievčatka. Dozvedieť sa viac.

Čo obsahuje test GenderMaker?

Test GenderMaker Vám pošleme v zapečatenom obale, v ktorom sa nachádza plastový tester, kvapátko na vzorku moču a podrobný návod na použitie aj s farebným vzorkovníkom pre porovnanie výslednej farby testu.

A akou presnosťou vie GenderMaker určiť pohlavie?

Predbežný test pohlavia nenarodeného dieťatka - GenderMaker je veľmi úspešný a použitý mnohými šťastnými mamičkami po celom svete. Náš test vie zábavným a jednoduchým spôsobom predpovedať pohlavie vášho dieťaťa v súkromí vášho domova. Sme si istí spoľahlivosťou nášho testu, preto Vám odporúčame vám nepodnikať žiadne súdne vyrovnanie finančnej ani emočnej ujmy.

ZÁRUKA SPOKOJNOSTI

GenderMaker je testovaný a stále pod drobnohľadom vašej spokojnosti. Neustále monitorujeme úspešnosť či neúspešnosť výsledku predbežného testu pohlavia dieťatka pred jeho narodením. Výsledky tohoto testu môžete vidieť v hornom okienku v modrom bloku pod zeleným menu, v percentách. Po kliknutí na hodnotu sa objaví okno s aktuálnym stavom. Okno môžete otvoriť aj tu kliknitím na odkaz: ukázať presnosť výsledku. Okno zatvoríte kliknitím mimo okna.

Kedy môžem vykonať test pohlavia GenderMaker?

Predbežný test pohlavia GenderMaker je funkčný a platný od 6. týždňa tehotenstva.

Koľko stojí test pohlavia GenderMaker?

Náš test pohlavia dieťatka pred narodením GenderMaker prinesie radosť a presné výsledky vašej rodine za nízku prijateľnú cenu. Prosím navštívte našu stránku s objednávkou, kde nájdete aktuálnu sumu. V prípade že plánujete objednať väčší počet našich testerov, cena môže byť upravená, kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie.

Môže GenderMaker nahradiť vyšetrenie ultrazvukom?

Nie, predbežný test pohlavia GenderMaker nenahrádza ultrazvuk v žiadnom prípade. Ultrazvuk sa vykonáva pre kontrolu zdravia a vývoja dieťaťa, a pohlavie vášho ešte nenarodeného dieťatka je možné vizuálne overiť pomocou ultravuku až po niekoľkých mesiacoch, keď už je pohlavie dostatočne vyvinuté. Gendermaker by nemal byť používané ako rozhodujúci faktor v žiadnom prípade.

Čo obsahuje test GenderMaker?

Test GenderMaker Vám pošleme v zapečatenom obale, v ktorom sa nachádza plastový tester, kvapátko na vzorku moču a podrobný návod na použitie aj s farebným vzorkovníkom pre porovnanie výslednej farby testu. Obrázky k nášmu testeru nájdete v sekcii Podrobnosti v záložke Galéria, alebo si môžete zobraziť aj tu: zobraziť balenie.

Ako rýchlo sú dostupné výsledky testu?

Vaše výsledky sa zobrazia za menej než 1 minútu. Keď farba v kontrolnom okienku testera zružovie alebo zmodrie.

OBJEDNANIE

Ako môžem objednať test GenderMaker?

Test pohlavia GenderMaker je možné objednať online kliknutím na tlačidlo "Objednať" na našich stránkach, alebo pridaním do nákupného košíka v sekcii Podrobnosti ale bo kliknitím na tento priamy odkaz na e-shop.

Čo sa bude diať po objednaní?

Na adresu zadanú v objednávke Vám príde faktúra za objednaný tovar. Požadovanú sumu aj so správnym variabilným symbolom pošlete na na náš bankový účet - všetky údaje nájdete na faktúre. Bude treba počkať kým prebehne banková operácia. Treba rátať aj s tým, že medzibankové operácie trvajú od niekoľkých hodín do niekoľkých dní. Po pripísaní sumy za Vami objednaný tovar na náš účet Vám okamžite pošleme tovar prostredníctvom dohodnutého prepravcu.

Musím vám poskytnúť moje súkromné údaje?

Pre správne vybavenie a bezpečné doručenie Vami objednaného tovaru budeme potrebovať niektoré Vaše sukromné údaje. Bez toho sa nedá vykonať obchodná transakcia. So všetkými Vašimi súkromnými údajmi budeme nakladať v záujme Vašej bezpečnosti veľmi citlivo. Žiaden Váš údaj sa neobjaví verejne, ani nebude poskytovaný žiadnej tretej strane. Podrobnosti o našom diskrétmo nakladaní s vašimi údajmi si môžete preštudovať v sekcii Ochrana osobných údajov.

DOPRAVA

Ako rýchlo bude vybavená moja objednávka?

Predbežný test pohlavia GenderMaker expedujeme do 24 hodín od doručenia platby na účet. Treba ale rátať s časom, ktorý bude trvať banková operácia. Treba rátať aj s tým, že medzibankové operácie trvajú od niekoľkých hodín do niekoľkých dní. A potom aj s operačným časom prepravcu.

REKLAMÁCIE

Aké sú naše reklamačné pravidlá?

Rovnaké ako u ostatných serióznych predajcov: môžete vrátiť test, ak nebol otvorený a stále je ešte zapečatený v originálnom balení. Avšak, ak už bol obal otvorený, nemôže byť vrátený vzhľadom na citlivý charakter výrobku.

Pred použitím sa dôkladne zoznámte s výrobkom a preštudujte si presné pravidlá použita a podrobný návod na použitie, ktorý je pribalený ku každému výrobku.


slovenská vlajka !! NOVINKA - teraz už aj v ČECHÁCH !! česká vlajka
GenderMaker bez hraníc: teraz si môžete náš Test určenia pohlavia dieťatka GenderMaker objednať
na tejto webstránka pre Českú aj Slovenskú republiku, a to za rovnakú cenu testera aj poštovného!
tlačítko objednať